Pobjeda na otvaranju sezone

Utakmica igrana pod okolnostima koje određuje mjere u sprječavanju bolesti COVID-19.

Pobjedom 3:1 (18:25, 25:21, 26:24, 26:24) nad OK Veli Vrh na domaćem terenu naše seniorke otvorile su natjecanje u Prvoj hrvatskoj ligi.

Utakmica je igrana u novim okolnostima uzrokovanima pandemijom korona virusa pa tako na utakmici nije bilo gledatelja. Igračice su se pozdravile mahanjem s osnovnih crta.

No vratimo se igri. Naše djevojke nešto slabije su ušle u utakmicu i suparnice iz Pule se do kraja prvog seta zadržale vodstvo.

U drugom setu su igračice Don Bosca preuzele inicijativu i izjednačile na 1:1.

U trećem setu su gošće ponovno vodile cijelu utakmicu i imale 24:20, no Ivona Ćaćić je servisima okrenula set u korist svoje ekipe.

Odbojkašice iz Pule i u četvrtom setu su vodile, no u završnici su Boscovke opet stisnule gas i stigle do tri boda.

Značajna je ovo pobjeda na startu natjecanja i važno je da su naše igračice uzele puni plijen.

Slijedi teško gostovanje kod OK Sinj koji je novi u Prvoj ligi.