Poraz naših odbojkašica kod vodeće ekipe

Nakon 9. odigranih kola OK Don Bosco je na četvrtom mjestu.

U 9. kolu Prve hrvatske lige odbojkašice Don Bosca izgubile su na gostovanju od OK Dinamo rezultatom 3:0 (25:22,25:19,25:20).

U sva tri seta viđen je sličan scenarij u kojemu su se suparnice naših odbokašica odvojile, naše stizale, bile blizu, no završnice setova OK Dinamo uspješno je priveo kraju.

S obzirom na visok broj promašenih servisa u prvom setu koji su izgubile s tri poena razlike igračice Don Bosca najbolju priliku su tu propustile.

Nema se što zamjeriti našim djevojkama. Tehnički i taktički sigurno mogu odigrati puno bolje i vjerujemo da ćemo ih u nastavku sezone vidjeti u tom izdanju kada pred njima budu novi veliki izazovi.

Već sljedeći takav izazov čeka ih u subotu kada dočekuju OK Zadar.

Nakon 9. odigranih kola ljestvicu predvode OK Dinamo i HAOK Mladost II s po 25 osvojenih bodova, OK Zadar je treći s 20 bodova, a OK Don Bosco četvrti s 16 bodova.