Uvjerljiva pobjeda Don Bosca u derbiju kola

Naše igračice pružile su najbolju igru otkako je počela sezona.

U susretu 8. kola Prve hrvatske lige odbojkašice Don Bosca uvjerljivo su slavile nad gošćama iz Dubrovnika s 3:0 (25:21,25:14,25:21).

Početak susreta nije nagovještavao brzi završetak utakmice jer je ŽOK Dubrovnik brzo poveo s 11:4. Domaće igračice brzo su se pribrale i izvrsnom igrom okrenule set na svoju stranu.

Don Bosco je u sljedeća dva seta potpuno dominirao i zasluženo stigao do važne pobjede.

Igračice Dubrovnika dan ranije su pobijedile na gostovanju u Novoj Gradišci i vjerojatno ih je sustigao i umor, no to nikako ne umanjuje pobjedu odbojkašica Don Bosca koju su pružile najbolju igru otkako je počelo natjecanje.

Uoči utakmice obje ekipe zajedno su ispred crkve Svete Mati slobode na Jarunu zapalile svijeće i izrekle molitvu u sjećanje na žrtvu Vukovara u Domovinskom ratu.

Naša ekipa ovom pobjedom je preskočila ŽOK Dubrovnik i trenutno zauzima 3. mjesto.