Poraz i pobjeda uoči neizvjesne završnice

Naše ekipa i dalje drži peto mjesto.

U 15. kolu Prve hrvatske lige naše odbojkašice poražene su u Novoj Gradiški od istoimenog domaćina s 3:1 (25:9,10:25,26:24,25:22).

Domaćin je lagano osvojio prvi set. Naše igračice jednako su odgovrile u drugome setu i poravnale.

Sljedeća dva seta vodila se velika bitka u kojoj su odbojkašice iz Nove Gradiške bile za nijansu bolje.

Već nakon četiri dana naše odbojkašice su ugostile OK Kostrena i stigle do tri boda pobijedivši 3:1 (25:19, 21:25, 25:12, 25:19).

U posljednja dva kola naše čeka daleko gostovanje u Dubrovniku i zatim ogled na domaćem terenu s OK Dinamo.

Poredak nakon 16. kola je sljedeći: 1. HAOK Mladost 2 43, 2. OK Dinamo 40 (utakmica manje), 3. OK Zadar 31 (utakmica manje), 4. ŽOK Dubrovnik 27 (utakmica manje), 5. OK Don Bosco 25, 6. OK Veli Vrh 20,  7. OK Nova Gradiška 19 (dvije utakmica manje), 8. OK Karlovac 17 (utakmica manje), 9. OK Drenova 9 i 10. OK Kostrena 0 bodova.