Poraz i pobjeda na gostovanjima, bod u trileru na domaćem terenu

U posljednje tri utakmice Prve hrvatske odbojkaške lige igračice Don Bosca osvojile su četiri boda.

U 3. kolu od naše ekipe bolja je bila ekipa HAOK Mladost 2 rezultatom 3:1 (20:25,25:23,25:17,25:22). Iako su naše sjajnom igrom uzele prvi set i drugi izgubile u završnici, u trećem i četvrtom setu pružile su blijedu igru i ostale bez bodova.

Najnapetiju utakmicu dosadašnjeg djela natjecanja odigrala se na našem terenu u 4. kolu. Unatoč vodstvu od 1:0 i 2:1 u setovima naše djevojke pokleknule su nakon pet setova i izgubile od OK Karlovac s 2:3 (25:21,22:25,25:23,19:25,13:15).

U 5. kolu stigli smo do druge ovosezonske pobjede na gostovanju kod OK Drenova 0:3 (15:25, 20:25, 20:25). Kvaliteta naših igračica došla je do izražaja u utakmici u kojoj pitanje pobjednika ni u jednom trenutku nije dolazilo u pitanje.

Nakon pet odigranih kola naša ekipa nalazi se na 6. mjestu sa sedam osvojenih bodova.