Pobjeda u prvoj domaćoj utakmici Prve lige

Slavlje OK Don Bosco za prve bodove.

U povijesnoj prvoj domaćoj utakmici Prve nacionalne lige odbojkašice Don Bosca iz Zagreba u 2. kolu pobijedile su OK Veli Vrh rezultatom 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:18).

Gošće iz Pule dobro su ušle u utakmicu. Domaće igračice pogriješile su u par navrata kada su bile blizu da uhvate priključak te tako omogućile igračicama Velog Vrha da uzmu prvi set.

U drugome setu igračice Don Bosca zaigrale su odlučnije i bolje te zasluženo izjednačile na 1:1.

Treći set donio je još bolju igru domaćih odbojkašica koje su bivale sve uvjerljivije kako je utakmica odmicala.

Unatoč početnom vodstvu u četvrtom setu vidjelo se da OK Veli Vrh nema odgovora na razigrane igračice Don Bosca koje su sigurno stigle do prve pobjede i tri boda.

Čini se kako bi natjecanje u Prvoj nacionalnoj ligi moglo biti vrlo zanimljivo. Nakon samo dva odigrana kola jedna ekipa ima maksimalnih 6 bodova i samo jedna je ostala bez bodova.

Naše igračice već u srijedu gostuju kod HAOK Mladost 2 čije igračice drže prvo mjesto na ljestvici.