Naše igračice savladale prvoplasiranu ekipu

Nakon šest poraza u pet setova tijekom sezone, odbojkašice Don Bosca napokon su okusile i slast takve pobjede.

Naše odbojkašice pobijedile su s 3:2 (25:22, 20:25, 25;21, 18:25, 15:11) HAOK Mladost II koja i dalje vodi na tablici.

Odlično su naše ušle u utakmicu predvođene kapetanicom Ivom Poljičak koja je pucala iz svih mogućih mjesta i donosila poene svojoj ekipi koja je uzela prvi set.

U drugom setu previše grašaka naše ekipe, osobito na servisu, vratilo je susret u egal.

Treći i četvrti set gledali sm oveć mnogo puta ove sezone. Jedan set u kojem pokazujemo da znamo i možemo, a već sljedeći kao da jedva čekamo izaći iz dvorane.

Sama pomisao na peti set već stvara nervozu i ovo je razlog zbog koje naši navijači mogu biti sretni da ove godine nisu mogli biti na tribinama. Od šest utakmica u kojima smo igrali peti set svih šest smo izgubili.

Kao i gotovo svaki put do sada i ovaj peti set je krenuo istim scenarijem. Naše odbojkašice brzo su gubile 3:0, a onda i s velikih 9:3. I onda, niotkuda, počeo je nevjerojatan povratak naših. U svega par minuta povele su s 11:10. Isto tako ekspresno stigle do petnaestog poena i zasluženo se veselile zbog prve ovosezonske 3:2 pobjede, i zbog pobjede nad vodećem ekipom na tablici.

Valja istaknuti da obje ekipe nisu bile kompletne, no to nikako ne umanjuje pobjedu naših odbojkašica.

Do kraja natjecanja ostala su još dva kola, no pojedini klubovi imaju po jednu i više utakmica zaostatka i s obzirom na novo širenje pandemije tko zna kako će sve završiti.