Ponovno puni plijen na domaćem terenu

Nakon 5. odigranih kola naše odbojkašice drže treće mjesto.

Odbojkašice Don Bosca pobijedile su OK Zadar 3:1 (25:17, 20:25, 25:16, 25:18) u 5. kolu Prve hrvatske lige.

Dominirale su naše igračice tijekom prvog seta i uvjerljivo ga osvojile.

Drugi set ponudio je izrazito loš start. Bilo je 12:3 za gošće koje su održavale tu razliku do 20:11. Nizom dobrih servisa i akcija stigli smo na četiri poena zaostatka, ali tada je opet uslijedilo nekoliko grešaka koje su trasirale Zadrankama da izjednače na 1:1 u setovima.

Treći set je bio preslik prvoga, a potom je četvrti započeo kao i drugi. Ipak naše igračice brzo su se pribrale i završile utakmicu s 3:1.

Pola ekipa u natjecanju nije odigralo svih 5. kola zbog odgoda uzrokovanih samoizolacijom ekipa. Naša ekipa srećom nije među njima i želimo da tako i ostane. Želimo da više ni jednu ekipu zadesi bolest i samoizolacija.

Naše odbojkašice drže 3. mjesto s 10 bodova. U sljedećem kolu gostuju u Novoj Gradišci koja ima 6 bodova. Bilo bi lijepo stići do prve gostujuće pobjede u sezoni, a to sigurno neće biti lak zadatak.