Nismo pokazali pravo lice u drugoj ligi

Ovog vikenda počinje drugi dio natjecanja u 2. Hrvatskoj ligi (Regija Sjever) gdje će naša ekipa Don Bosco 2 razigravati za poredak od 11. do 14. mjesta.

U prvom djelu natjecanja naša ekipa zauzela je posljednje mjesto u skupini Jug. Posljedica takvog rezultata je što je ekipa u većini utakmica nastupala u krnjem sastavu, što zbog izostanka djevojaka koje igraju u prvoj ekipi, što zbog ozljeda, bolesti, izostanaka zbog priprema za maturu i slično. Bilo je tu i prebacivanja igračica na razne pozicije koje nisu bile ni prirodne za neke od njih.

Sama činjenica da smo jedinu pobjedu ostvarili savladavši Olimpik 3 koji je zauzeo prvo mjesto u skupini dovoljno govori da je naša ekipa daleko kvalitetnija nego to pokazuje stanje na tablici.

Curama preostaje šest utakmica da češće okuse slast pobjede, ali i prilika za svaku od njih da pokažu da žele i mogu napredovati.